Weź udział w warsztatach

Przedsiębiorco! Menedżerze!

Wyobraź sobie, że...

Wprowadzasz do Twojego biznesu tylko jedną aplikację...

I od tego momentu Twój biznes działa jak dobrze naoliwiona maszyna.

Każdy pracownik wie, czym ma się zająć, kolejne projekty mkną prosto do celu, a Ty wiesz, jak wygląda sytuacja i możesz śmiało wyznaczać kolejne cele dla Twojego biznesu.

Zapraszam Cię na dwudniowe warsztaty online, które odbędą się w dniach 17-18.10.2023.

ZAPANUJ
NAD BIZNESEM
W ASANIE

Nauczysz się zarządzać projektami i procesami w Asanie Premium.

Jesteś przedsiębiorcą lub menedżerem, chcesz rozwijać firmę i jednocześnie cieszyć się czasem wolnym?

To nie może się udać, jeśli...

W każdym tygodniu 58% swojego czasu poświęcasz na zadania, które dają żadnej wartości*!
Na przełączanie się między aplikacjami, na rozmowę na temat zadań, którymi trzeba się zająć, na wyszukiwanie informacji, na próby zmiany priorytetów czy dopytywanie o status.

*Anatomy of Work Global Report 2022, Asana

23 godziny tygodniowo tracisz na pracę nad pracą do wykonania!

Ale to nie wszystko!

Nie masz żadnej kontroli nad projektami. Na porządku dziennym jest nierealny harmonogram, a co za tym idzie zawalone terminy i niedotrzymane zobowiązania. Przekłada się to na utratę zaufania klienta, a w konsekwencji problemy z wizerunkiem firmy.

Codziennością są konflikty w zespole. Twoi pracownicy nie wiedzą, czego od nich oczekujesz, przez co nie są w stanie wykonać swojej pracy w terminie i z dobrą jakością. Oliwy do ognia dolewają nieefektywne spotkania, zalewające skrzynkę mailową informacje, w których trudno się odnaleźć i niedziałające procesy (albo ich brak!). Tracisz najlepszych swoich współpracowników.

Nie tylko oni są zestresowani! Ty również! Z każdym dniem Twoja efektywność spada. Ma na to wpływ nie tylko to, że poświęcasz pracy cały swój czas wolny, ale również to, że ciągle po kimś coś poprawiasz lub za kimś biegasz. Czujesz się, jak tykająca bomba, która za chwilę eksploduje!

Brakuje Ci niezbędnych informacji, by podejmować właściwe decyzje i wyznaczać realne cele! Działasz po omacku, a przez to jesteś jeszcze bardziej sfrustrowany. Niemożliwym w takiej sytuacji jest reagowanie na zmiany, które dzieją się przez cały czas i mają wpływ na Twój biznes. Nie mówiąc o rozwoju biznesu!

Nazywam się Anna Papiernik i od ponad 7 lat działam w Asanie.

Jestem autorką pierwszego polsko-języcznego kursu online Zapanuj nad biznesem w Asanie, który ukazał się wiosną 2019 roku.

Jestem certyfikowanym menedżerem projektów, działającym głównie w IT i e-commerce.

Od dwóch lat jestem certyfikowanym partnerem Asany i skutecznie wdrażam Asanę w firmach.

Pierwsze wdrożenie Asany było dla mnie przełomowym wydarzeniem.

I to nie tylko dlatego, że było to pierwsze wdrożenie.

Ale przede wszystkim dlatego, że mogłam przekonać się na własne oczy, jak przemyślane i potrzebne w biznesie są funkcje płatnej Asany.

Utwierdziłam się również w przekonaniu, że przedsiębiorcy i menedżerowie są bardzo zajęci. I że nie mają czasu na przeszukiwanie zasobów Internetu, czy oglądanie lekcji w kursie.

Potrzebują kogoś, kto przyjdzie do nich z tą wiedzą i po prostu ich tego nauczy.

A warsztaty są w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem.

Tak wpadłam na pomysł przeprowadzenia warsztatów otwartych Zapanuj nad biznesem w Asanie.

Powód 1, żeby dołączyć do warsztatów

Dzisiaj wszystko w Twoim biznesie odbywa się na piechotę. Na warsztatach poznasz wszystkie dostępne w Asanie Premium automatyzacje - szablony zadań i projektów, reguły, formularze i pola niestandardowe. Pozwoli Ci to odpalić wyższy bieg w Twoim biznesie.

Powód 2, żeby dołączyć do warsztatów

Dzisiaj nie masz pełnej wiedzy o tym, co się dzieje w Twojej firmie. Zadania przesyłasz mailowo (albo na messengerze) i nie masz żadnej gwarancji, co się z nimi potem dzieje. Dołączając do warsztatów zobaczysz, jak możesz delegować bardziej efektywnie.

Powód 3, żeby dołączyć do warsztatów

Nie masz czasu, żeby wyszukiwać i oglądać filmy instruktażowe na YT. Na warsztatach poznasz najważniejsze funkcje Asany, używając ich w typowych biznesowych sytuacjach. Po warsztatach z zamkniętymi oczami wyklikasz to w swojej Asanie.

Powód 4, żeby dołączyć do warsztatów

Płacisz dzisiaj za Asanę Premium, ale nie wykorzystujesz nawet ułamka jej możliwości. Po warsztatach użyjesz więcej funkcji, za które płacisz.

Powód 5, żeby dołączyć do warsztatów

Nie korzystasz z Asany Premium i nawet nie masz jak sprawdzić, czy w nią dzisiaj inwestować. Na warsztatach będziesz mieć możliwość poznać jej zalety i świadomie zdecydować, co jest Tobie najbardziej w biznesie potrzebne.

Super! Przedstawiam Ci warsztaty

ZAPANUJ
NAD BIZNESEM
W ASANIE

Podczas warsztatów poznasz możliwości aplikacji Asana w wersji płatnej Premium.

Warsztaty odbędą się w dniach 17-18.10.2023, w godzinach 9:00-16:30.

Dostępnych jest tylko 12 miejsc.

Czego konkretnie nauczysz się na warsztatach?

Będziemy pracować w blokach tematycznych

Asana Starter

Zaczniemy od uporządkowania podstawowej wiedzy o Asanie.
Otrzymasz ode mnie mały test, który pozwoli Ci ocenić Twój poziom znajomości tej aplikacji.
W tym bloku dowiesz się również

Projekty w Asanie

W tym bloku skupimy się na projektach. Po zakończeniu tego bloku będziesz wiedzieć:

Zespoły w Asanie

W tym bloku skupimy się na użytkownikach Asany i zespołach. W tym bloku dowiesz się:

Procesy i automatyzacje w Asanie

Kolejny blok poświęcimy automatyzacjom i procesom w Asanie. Po zakończeniu tego bloku będziesz:

Konto w Asanie

Ten blok poświęcimy personalizacji konta w Asanie oraz pracy z podstawowymi narzędziami każdego konta. W tym bloku dowiesz się, jak:

Dodatkowo:

Ile to kosztuje?

Zdobycie wiedzy, a przede wszystkim nabycie doświadczenia pracy w Asanie Premium to były dziesiątki, jeśli nie setki godzin! W każdym miesiącu inwestuję swój czas w to, żeby być na bieżąco z wszystkimi zmianami, jakie wprowadza Asana w swojej aplikacji.
Do tego dochodzi koszt dostępu do Asany Premium dla Ciebie i koszt platformy Zoom, na której odbędą się warsztaty.

Zapytam więc inaczej:

A ile dla Ciebie jest wart czas i spokój, jakie odzyskasz po zautomatyzowaniu biznesu w Asanie?

Ile czasu (i nerwów) tracisz dzisiaj na dopytywaniu się, co się dzieje z zadaniami i dlaczego nie są jeszcze skończone?

Ile czasu tracisz na spotkaniach, których mogłoby nie być?

Ile pieniędzy tracisz przez decyzje, które nie były poparte żadnymi liczbami.

Ile współprac okazało się niewypałem, a wcale nie musiało!

Ile warta jest Twoja reputacja i rekomendacje Twoich klientów?

Nie zapytam o wartość czasu, jaki poświęcasz firmie kosztem swoich najbliższych czy swoich ukochanych pasji!

Dla mnie (i przypuszczam, że dla Ciebie też) to wszystko jest to warte ogromną kwotę.

Jeśli miałabym Ci tą wiedzę przekazać 1-1 na indywidualnych konsultacjach, Twoja inwestycja wynosiłaby ponad 7000 PLN brutto.

Ponieważ będziemy pracować w grupie, w dwudniowe warsztaty Zapanuj nad biznesem w Asanie, edycja Paździenik 2023 inwestujesz 2200 PLN brutto.

Ale to nie wszystko!

Przygotowałam dla Ciebie bonusy, które idealnie uzupełnią wiedzę z warsztatów!

Bonus #1: Kurs Mistrz Asany

Dostęp do kursu na rok od daty zakupu warsztatów

Wartość bonusu: 395 PLN

W kursie omawiam funkcje Asany dostępne w planie Basic. Kurs jest aktualizowany co miesiąc, na podstawie zmian wprowadzonych przez Asanę w danym miesiącu.

Bonus #2: Kurs Mistrz Asany PRO

Dostęp do kursu na rok od daty zakupu warsztatów

Wartość bonusu: 495 PLN

W kursie omawiam funkcje Asany dostępne w planach Premium i Business. Kurs jest aktualizowany co miesiąc, na podstawie zmian wprowadzonych przez Asanę w danym miesiącu.

Co o moich kursach online mówią inni?

Agnieszka Zdunek

Jestem zielona

Asanę do zarządzania moją firmą polecało mi sporo znajomych. Dla mnie jednak, osoby zapracowanej a jednocześnie ginącej w ilości zadań, zarówno zawodowych jak i prywatnych, uczenie się nowego narzędzia było rzeczą nie do przejścia. Asana wydawała się być narzędziem zbyt skomplikowanym a większość darmowych tutoriali była niespójna i niekompletna. Byłam o krok od pozostania przy Trello, które już nie spełniało swojej funkcji przy rosnącym zespole i ilości działań. Do momentu kiedy trafiłam na kurs Ani! To jest SZTOS! Super jasno wyjaśnione, przejrzyste filmy i materiały oraz praktyczne ćwiczenia. Dawno nie miałam takiego wzrostu energii i motywacji do działania! Pochłonęłam kurs w dwa wieczory a od następnego tygodnia używaliśmy Asanę w zespole. To było jedno wielkie ufff… Aniu! Bardzo dziękuję Ci za ten kurs – to było to, czego bardzo potrzebowałam i długo szukałam.

Elżbieta Nieradko

Kurs "Panuj nad biznesem w Asanie" jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorcy, czy też osoby robiącej swoje projekty. Ania pokazuje nie tylko jak można usystematyzować projekty i zadania, ale również jak nadawać odpowiednie dostępy każdemu z podwykonawców osobno do właściwych zadań. Kurs będzie też świetnym rozwiązaniem dla osób, które wspierają przedsiębiorców od strony tej zapleczonej (wirtualnych asystentek czy wirtualnych office managerów), ponieważ pokazuje jak można łatwo wdrożyć klienta w nową aplikację nie powodując wycofania się na wiadomość o nowym (w domyśle każdego nowe jest zwykle skomplikowane) programie.

Lucyna Erezman

Integracja biznesu

Jeśli Asana to oprogramowanie do którego podchodzisz jak pies do jeża, to po kursie Asana to będzie Twoje drugie imię! Kocham i planuję co się da, życie prywatne również! W kursie w bardzo przystępny sposób są wyjaśnione wszystkie możliwości, które to oprogramowanie daje. Nie pozostaje nic innego jak planować i realizować! Aniu dziękuję za świetny kontent, w 100% warto kupić Twój kurs, bo wydane pieniądze oddały mi czas, który musiałabym poświęcić na samodzielne ogarnięcie tego, co zawarłaś w kursie i tłumaczysz krok po kroku.

Barbara Swoboda-Rozmus

Kurs o Asanie jest świetny! Brakowało mi czegoś takiego. Dotychczas działałam w Asanie trochę jak człowiek pierwotny z maczugą. 🙂 A teraz już fajnie poukładałam sobie wiele spraw, poznałam przydatne funkcje i już widzę efekty w mojej pracy. Dziękuję! 🙂

Nie zwlekaj z decyzją

Po pierwsze jest tylko 12 miejsc na wrześniowe warsztaty, a kolejne dopiero w przyszłym roku.

Po trzecie wiesz dobrze, ile kosztuje Cię sposób, w jaki działa dzisiaj Twój biznes. Każdy tydzień generuje kolejne koszty.

Dlatego...

... masz dwa wyjścia

Nadal bawić się w wysyłanie zadań i oczekiwać, że w sposób magiczny one się wydarzą...

... i liczyć na CUD.

Wprowadzić Asanę do Twojego biznesu i odpowiednio ją ustawić...

... i zapanować nad swoim biznesem.

Zobacz, co o warsztatach prowadzonych przeze mnie, mówią inni

Podsumuję, co otrzymasz w cenie 2200 PLN brutto

Inwestując 2200 PLN brutto, otrzymujesz wiedzę o wartości 3090 PLN brutto.

Masz pytania?

Warsztaty odbywają się online, na platformie Zoom.

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. W cenie warsztatów zawarte są wszystkie niezbędne opłaty, w tym dostęp do Asany Premium. 

Nie, zaproszę Cię do swojej Asany Premium. Wszystkie szczegóły otrzymasz ode mnie przed warsztatami.

Nie, warsztaty będą przeprowadzone zgodnie z cyklem Kolba. Czyli uczysz się w sposób praktyczny, porzez przygotowane przeze mnie ćwiczenia.

Oczywiście, każdy uczestnik kursu otrzymuje fakturę.

Napisz do mnie na adres kontakt@zarzadzajskutecznie.pl